Teamet vårt

Her er en kort introduksjon av teamet vårt 

Morten Stenersen

97093606
Morten@Panterpr.no

Daglig leder

Hans Kristian Røren

40291255
Hans.Kristian@panterpr.no

Økonomiansvarlig

Charlotte Kristoffersen

40601746
Charlotte@panterpr.no

Seniorkonsulent
SEO, sosial medier og influencer- markedsf. 

Steinar Helgesen

48072834
Steinar@panterpr.no

Seniorkonsulent
Kreativ leder og tekst-forfatter

Erlend Skagestad

91318492
Erlend@panterpr.no

Innholdsprodusent
Grafisk design, foto & videoproduksjon

Kristine Harket

98473104
Kristine@panterpr.no

Seniorkonsulent
Design, annonser og  sosiale medier

Anne Leitre

93012954
Anne@panterpr.no

Seniorkonsulent
Web-design, grafisk design og annonsering

Heidi Børsting

90814511
Heidi@panterpr.no

Juniorkonsulent
Foto, videoproduksjon og sosiale medier

Christoffer Capoferro

97131341
Christoffer@panterpr.no

Juniorkonsulent
Web-design, tekst og sosiale medier

Fredrik Wike Runningen

47607802
Fredrik@panterpr.no

Juniorkonsulent
Annonsering, strategi og sosiale medier

Vi i Panter PR har høy fokus på god kommunikasjon og tett samarbeid med våre kunder og med hverandre. 

Se en video om våre tjenester her

Trykk her

Om Panter PR

Vi er et helheltig markedsføringsbyrå som tilbyr et bredt spekter av tjenester innen markedsføring. 

Noen av våre fokusområder som vi tror blir viktige i fremtiden er søkemotoroptimalisering, innholdsmarkedsføring, betalt annonsering og responsivt webdesign.